PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99}
7,4 53 461
ocen
7,4 10 1 53461
6,3 13
ocen krytyków
Lolita
powrót do forum filmu Lolita

... kogo byście zatrudnili jako głównych bohaterów?

Wypasiona_Foczka

Uważam, że aktorzy są dobrani naprawdę świetnie,
gdyby jednak miała powstać wersja polska w roli Humberta sprawdził by się Andrzej Chyra, Lolita: może Weronika Rosati, kiedy była młodziutka.

samanta005

W polskiej wersjii, w roli Humberta widziałabym Bogusława Linde, tak sprzed 10 lat. Jeśli chodzi o Lo, to nie potrafie dobrać polskiej aktorki.

Wypasiona_Foczka

Polański by to zagrał najlepiej, ma zbok doświadczenie

ocenił(a) film na 8
bigBangTheory

WIem. Slyszalem ta historie ze ludzie Polanskiego jak i sam Polanski gwalcili ciebie i twoja rodzine w piwnicy przez 4 lata.
Plebs won z internetu

ocenił(a) film na 8
Shinichi

Humber Humbert:
-Jeremy Irons
-Clive Owen
-Russell Crowe
ewentualnie Gary Oldman albo Keith Callum Rennie
Lolita:
-Dominique Swain
-Alicia Silverstone (w młodości)
-Vanessa Paradis (w młodości)
-Mena Suvari
ewentaulnie Emily Browning
A w polskiej wersji na 100% Chyra, ewentualnie Linda w roli HH, ale w roli Lolity to nie mam pojęcia. Mimo, że Rosati to średnia akotrka, akurat do uwodzicielskiej roli mogłaby się nadawac, w młodości oczywiście, ale nie byłaby idealną Lo.

ocenił(a) film na 7
Wypasiona_Foczka

ja sobie jakos nie mogę wyobrazic innego aktora niz jest jeremmy <taki pedofil>

użytkownik usunięty
Wypasiona_Foczka

Humbert - jako pierwszy przyszedł mi do głowy Hugh Jackman
Lolita - nie mam pojęcia, albo jakaś nieznana młoda aktorka albo Anya Taylor-Joy ("Split")

ocenił(a) film na 7
Wypasiona_Foczka

Zdecydowanie Elisha Cuthbert i Martin Donovan XD

Wypasiona_Foczka

Nie wiem dlaczego, ale do roli Humberta pasuje mi Mads Mikkelsen, a do dziewczyny w sumie nie wiem

Wypasiona_Foczka

Lolita- corka Deppa, Lilly Rose. Jest przepiękna, delikatna, a równocześnie ma takiego ‚diabła’ w oczach.

Co do Humberta- Tom Hiddlestone, James McAvoy, Matthew Goode albo Dornan (w ‚The wall’ był maleńki wątek z nim i nastolatka, i jakoś tam mi pasuje).

Jako matka Kate Winstlet.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones