PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99}
7,4 53 461
ocen
7,4 10 1 53461
6,3 13
ocen krytyków
Lolita
powrót do forum filmu Lolita

dość ciekawy film... a może raczej ciekawa tematyka, bo to głównie ona wywarła na mnie wrażenie; sam film dość dobry choć nie powala; nie lubię ostatnich scen, zupełnie nie pasują mi do niewinnej i zmysłowej reszty filmu.obsada: Swain b. dobra, Irons- jak zawsze gra poprawnie,a Griffith poprostu nie lubię, więc się nie wypowiadam.

użytkownik usunięty
anczysko

Dzieją się,dzieją....
Możecie mi wierzyć lub nie,ale w moim życiu właśnie dzieje się historia podobna do historii Lolity.Nie chcę tylko,żeby się podobnie skończyła....

ocenił(a) film na 8

a moze rozwiniecie powinno byc inne?
Powinnas napisac, ze nie chcesz , by sie tak rozwijala. Chodzi mi o o, ze bliskosc Humberta wyniszcza ich oboje, choc Lolita dopiero potem rozumie, jak wilka krzywde jej wyrzadzil, a Humbert nigdy tego nie zrozumie naprawde, bo Lolita byla jego calym swiatem...Przynejmniej to moje zdanie.

ocenił(a) film na 7

życie pisze najlepsze scenariusze...
Pewnie że Ci wierzę. Podobnoż życie pisze najlepsze scenariusze. Czasami zdarza się, ze przytrafiają się nam takie rzeczy, jakie mogłyby dziać się tylko w filmie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones